Fantazi Dünyası Seksi Giyim Çamaşır Aksesuar Alışveriş Mağazası


Gizlilik Bildirimi

 • KARGO PAKETİNİZDE KESİNLİKLE EROTİK BİR İBARE VEYA OBJE OLMAZ, KAPALI AMBALAJDIR. GÖNDEREN KESİNLİKLE KURUMSAL İSİM ADI ALTINDA YOLLANIR. NE KARGO FİRMALARI NE DE KURYE FİRMALARI PAKET İÇERİĞİNİ BİLMEZ, İÇERİĞİNİ GÖREMEZ..
 • BİZ KARGOLARINIZI AYNI GÜN VEYA BİR SONRAKİ GÜN KARGOYA VERİYORUZ. KARGO FİRMALARININ TESLİM SÜRESİ 1-2 VEYA 3 İŞ GÜNÜNÜ BULABİLMEKTEDİR. BİZ GÖNDERİLERİ HAFTA İÇİ MESAİ SAATLERİ İÇİNDE P.TESİ, SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE VE CUMA GÜNLERİ YAPMAKTAYIZ. CUMARTESİ GÜNÜ VE PAZAR GÜNÜ VERİLEN SİPARİŞLER HAFTA BAŞINDA İŞLEME KONULUR.

Fantazi Dünyası , fantazidunyasi.com alışveriş sitesinin yöneticisi ve hak sahibi olarak bu sayfada belirtilen özellikler yoluyla fantazidunyasi.com sitesinin sağladığı güvenliği ve kişisel bilgilerin gizliliğini garanti etmektedir.


Hangi Kişisel Bilgilerinizi Saklanır?

 • Sitemizi ziyaret etmeniz için fantazidunyasi .com 'a herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama ürünlerimizi sitemiz üzerinden sipariş edecekseniz, sitemize üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
 • Fantazi Dünyası kullanıcıların kişisel bilgilerini iki temel amaç için saklar:
  1. Sitemizle ilgili gelişmeleri ve duyuruları sizlere haber vermek
  2. Daha sonraki ziyaretinizde fatura, teslimat, vs. bilgilerinizi tekrar yazma zahmetinden sizi kurtarmak.
 • Size ait bilgiler (fatura adresi, teslimat adresi vs.) aşağıda kargo teslimatı ve kredi kartının bankadan onayı dışında şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.
 • Bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz fantazidunyasi .com 'da o anda bir defaya mahsus kullanılacak olup, kayıt edilmez. Bu nedenle üçüncü şahıslar fantazidunyasi .com 'un kayıtları üzerinden kredi kartı bilgilerinizi göremezler.
 • fantazidunyasi .com ´dan satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz, doğru adrese ve zamanında fatura ile birlikte teslimi için sipariş sırasında sizden istenilen yerlerde bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmiş olmanız gerekmektedir.


Kişisel Bilgilerin Gizliliği
Fantazi Dünyası, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda, ürünün teslimi için kullanılacak aracı firma (genellikle kargo/taşımacılık firması) ürünü teslim edebilmek için teslim edilecek kişı adını ve teslim adresini bilmek zorundadır. Bu iki bilgi teslim için kullanılacak aracı firmaya verilir. Kredi kartı bilgileriniz sadece bankaya onay için (SSL Güvenli İletişim Yolu İle) gönderilir ve kaydı saklanmaz.

Diğer Sitelere/Dış Sayfalara Link
Fantazi Dünyası, sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine çeşili yollarla link sağlayabilir. Fantazi Dünyası , link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, çalışma ilkeleri, etik programcılığı ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı istekleri/Geri Bildirimleri
Fantazi Dünyası , üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgileri, site performansını ölçmek açısından saklamaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Siz de sitemiz ile ilgili her türlü istek, öneri ve sorularınızı bize bildirebilirsiniz.

İçerik Kullanımı
fantazidunyasi .com ´da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik, materyal ve fonksiyonlar, başka mecralarda kullanılamaz, çalışma şekli ve işleyişi hakkında izinsiz bilgi yayınlanamaz, Fantazi Dünyası'in izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

Kullanım Hakları
fantazidunyasi .com sitesindeki tüm içerik ve materyallerin kullanım hakkı, Fantazi Dünyası veya materyalin orijinal yaratıcısı' na aittir. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopyalanamaz, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dahilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorunluluğunu bulunmaktadır. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangibir imzasız kullanımı; kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri Fantazi Dünyası tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz.

Fantazi Dünyası .

Diğer Yardım Konuları

 7/24 Destek Hizmetimiz
 Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Esasları Hakkında Yönetmelik
 Sipariş İptali
 Kargo Masrafı
 Gizlilik Bildirimi


FANTAZİ DÜNYASI

Fantezi İç Giyim Ürünlerimiz Çin Malı Değildir. Kaliteli Yerli İmalattır. İç Çamaşır Modellerinde Fiyatlarımız Toptan Fiyatına Perakendedir.
7/24 iletişim hattımız: 0555 422 30 12 - Ataşehir / İstanbul // Erotizmin adresi www.fantazidunyasi.com, kadınlar ve erkekler için fantazi iç çamaşırları aksesuarları ve seksi giyim konusunda 2004 yılından beri internetten online hizmet vermektedir.
Google+ Twitter Instagram Tumblr Pinterest Erotik Ürünler:www.erotikurunler.com Yandex.Metrica sex shop
Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım
Ara Sizi Arayalım Bize Yazın Whatsapp